Fitness

Již před 12 lety vznikl při Fitness clubu Atlantik oddíl sportovního aerobiku pro dívky od 6 do 15 let pod vedením zkušené cvičitelky Anny Kohoutové. Sportovní aerobik patří mezi vrcholové pojetí aerobiku. Příprava vyžaduje náročnější a pravidelný trénink, který vychází nejen ze základů aerobiku, ale i gymnastiky a tance. Pravidelná příprava je ideální již od 6 let.
V oddílu sportovního aerobiku při Fitness clubu Atlantik ve Vsetíně se již vystřídalo několik desítek cvičenek. Cvičení při hudbě je pestré, zajímavé, ale i náročné. Děvčata pravidelně vystupují na Valašském záření, Dnech zdraví a pohybu, dále pak při různých soutěžích, plesech, večírcích i oslavách.
V letošním školním roce se v oddílu uvolnilo několik  míst, a tak pokud jste děvčata mezi 6 až 10 lety a líbí se vám sportovní aerobik a pokud máte např. gymnastickou, nebo baletní přípravu (není podmínkou), můžete se přihlásit ve Fitness clubu Atlantik ve Vsetíně, na Lapači, nebo přímo na tel. č. 604 325 797.

 

Fotka Fitness Club Atlantik Vsetín oddíl sportovního aerobiku Fotka Fitness Club Atlantik Vsetín oddíl sportovního aerobiku Fotka Fitness Club Atlantik Vsetín oddíl sportovního aerobiku Fotka Fitness Club Atlantik Vsetín oddíl sportovního aerobiku Fotka Fitness Club Atlantik Vsetín oddíl sportovního aerobiku Fotka Fitness Club Atlantik Vsetín oddíl sportovního aerobiku Fotka Fitness Club Atlantik Vsetín oddíl sportovního aerobiku Fotka Fitness Club Atlantik Vsetín oddíl sportovního aerobiku Fotka Fitness Club Atlantik Vsetín oddíl sportovního aerobiku Fotka Fitness Club Atlantik Vsetín oddíl sportovního aerobiku Fotka Fitness Club Atlantik Vsetín oddíl sportovního aerobiku